Actie Leer Netwerk

Wat is het Actie Leer Netwerk?

Team

Karin Luidens - Actie Leer Netwerk
Karin Luidens
Functie: Manager
E-mail: k.luidens@actieleernetwerk.nl
Aandachtsgebieden: Ruimte in de Regels
Karen Hofstede - Actie Leer Netwerk
Karen Hofstede
Functie: Senior adviseur
E-mail: k.hofstede@actieleernetwerk.nl
Aandachtsgebieden: Koplopernetwerk
Lieke Lange - Actie Leer Netwerk
Lieke Lange
Functie: Senior adviseur
E-mail: l.lange@actieleernetwerk.nl
Aandachtsgebieden: Koplopernetwerk
Nicolette Horn - Actie Leer Netwerk
Nicolette Horn
Functie: Senior adviseur
E-mail: n.horn@actieleernetwerk.nl
Aandachtsgebieden: Ambassadeurs
Christa Nieuwboer - Actie Leer Netwerk
Christa Nieuwboer
Functie: Senior adviseur
E-mail: c.nieuwboer@actieleernetwerk.nl
Aandachtsgebieden: Actieleren
Wijnand Vossestein - Actie Leer Netwerk
Wijnand Vossestein
Functie: Senior Adviseur
E-mail: w.vossestein@actieleernetwerk.nl
Aandachtsgebieden: Bedrijfsvoering
Angelique van Beuzekom - Actie Leer Netwerk
Angelique van Beuzekom
Functie: Senior communicatieadviseur
E-mail: a.vanbeuzekom@actieleernetwerk.nl
Michiel Spitzer - Actie Leer Netwerk
Michiel Spitzer
Functie: Senior communicatieadviseur
E-mail: m.spitzer@actieleernetwerk.nl
Conny Delfos - Actie Leer Netwerk
Conny Delfos
Functie: Secretaresse
E-mail: c.delfos@actieleernetwerk.nl